X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

پنجمین مسابقه سالانه وبلاگ‌نویسی شبکه بین‌المللی دویچه وله

جمعه 10 آبان‌ماه سال 1387 10:25 ب.ظ نویسنده: فرزانه نظرات: 1 نظر چاپ

 پنجمین مسابقه سالانه وبلاگ‌نویسی شبکه بین‌المللی دویچه وله

 

به گزارش اسینا، جوایز این مسابقه در زمینه وبلاگ نویسی، پخش پادکست و وبلاگ ویدیویی در 16 شاخه و در 11 زبان به برترین‌ها تعلق خواهد گرفت.

این زبان‌ها شامل عربی، چینی، آلمانی، انگلیسی، فرانسوی، اندونزیایی، هلندی، فارسی، پرتقالی، روسی و اسپانیایی هستند.

از 27 اکتبر تا 27 نوامبر خوانندگان برای رای دادن آنلاین به وبلاگ‌های مورد علاقه خود تشویق خواهند شد و برندگان این مسابقه نیز هم از طریق رای‌گیری آنلاین و هم توسط هیات داوری انتخاب خواهند شد.   

خبرنامه

خب، خود «آقای اوف» هم گمان نمی‌کرد که آن‌قدر نامتعارف و بامزه باشد که در کنار وبلاگ‌هایی از ده زبان/کشور دیگر، به بخش نهایی مسابقه وبلاگ‌های دویچه‌وله - در بخش بلاگ‌ورست - راه یابد؛ اما خب، ظاهرا ً «آقای اوف» برخلاف تصور خودش، آن‌قدر نامتعارف و بامزه بوده است که بتواند در کنار وبلاگ‌هایی از ده زبان‌/کشور دیگر، به بخش نهایی مسابقه وبلاگ‌های دویچه‌وله - در بخش بلاگ‌ورست - راه یابد! اما اگر گمان می‌کنید که این یادداشت، سر ِ آن دارد که تشویق‌تان کند که بروید و به «آقای اوف» رای بدهید، خب، ام‌م‌م‌م‌م، باید بگویم که مثل همیشه درست فکر کرده‌اید!

آقای الد فشن 

 

روز جهانی بسیج وبلاگ نویسان یک حرکت غیر انتفاعی است که هدف آن ایجاد اتحاد در بین وبلاگ نویسان، پادکاسترها و ویدئو بلاگرهاست. در این روز همه بلاگرهای جهان به یک موضوع مشخص می پردازند و در مورد آن بحث می کنند. موضوع امسال فقر است.
دویچه وله و The BOBs از این روز و حرکت مهم پشتیبانی می کنند و خود را در آن سهیم می دانند.